OSTUABI

Selleks, et Teie ostuprotsess oleks mugav ja lihtne, märgime siia Teile juhised, kuidas oleks kiireim viis šhopata meiega.

Pildiotsingu black rose icon tulemusTOODETE VALIMINE Olles meie toodete menüüs, saate valida endale meelepärase toote, uurida pilte, lugeda lisainfot, valida värvust ja suurust vastavalt meie suurustabelile, mille oleme kohandanud Euroopa suurustele. Valides sobiva variatsiooni, pange toode ostukorvi (soovikorral wishlisti ehk soovide listi), peale seda suunatakse Teid ostukorvi.

 

Pildiotsingu black rose icon tulemusOSTUKORV Oleme proovinud teha lihtsaima ostukorvi, mis oleks kiire ja kõikidele arusaadav. Soovikorral saate end siin punktis koheselt ka kliendiks registreerida. Sisse logida ja kliendiks saab ka kasutades Facebooki. Lisades enda andmed (aadressi, pakiautomaadi, telefoni) piiluge kiirelt üle, kas Teie ostukorv vastab Teie soovitule. Seejärel valige tarnemeetod.

 

Pildiotsingu black rose icon tulemus TARNEVIIS Meie kasutame kiiremaiks tarneks SmartPOSTi, mis maksab 2.59€ ning ka OMNIVA pakiautomaate, mille teenus maksab 2.95€. Valides endale meeldivaima transporditeenuse, kinnitage see valik ning suunduge valima makseviisi.

 

Pildiotsingu black rose icon tulemusMAKSMINE Kasutame turvalist Maksekeskuse keskkonda, kus saab valida mitme erineva suurpanga vahel. Valides enda kodupanga, juhatab see Teid Teile tuntud viisil makset sooritama. Peale makse sooritamist vajutage “Tagasi kaupmehe juurde” ning siis on Teie tellimus kinnitatud.

 

Pildiotsingu black rose icon tulemusTELLIMUSE ÜLEVAADE Parim viis, kuidas enda tellimusel silma peal hoida, on registreerida konto ning olla meie klient. Nii saate alati vaadata enda toodete listi ja tellimuste staatusi.

 

Pildiotsingu black rose icon tulemus

EMAILID Peale tellimust saate endale teavitava e-maili, kus on kirjas kõik vajalik Teie tellimuse kohta. Hoidke kõik e-mailid kuni paki kättesaamiseni alles, et Teil oleks kogu informatsioon oma tellimuse kohta olemas, juhul kui on soov pakk tagastada või lisaküsimusi esitada.

 

Pildiotsingu black rose icon tulemus PAKI KÄTTESAAMINE Pakume kiiret tarnet 1-2 tööpäeva eelnevalt toodud tarneviiside kaudu. Postitame pakke ka soovikorral nädalavahetuseti.

 

Pildiotsingu black rose icon tulemusTAGASTUS Juhul, kui Teile ei sobinud toode mingil põhjusel, saate selle meile tagastada, kui olete hoidnud seda toodet ilusasti ehk ei ole toodet määrinud ega muudmoodi halvasti kohelnud. Andke meile taganemissoovist teada 14 päeva jooksul e-maili teel info@bianca.ee.

 

Pildiotsingu black rose icon tulemusUUDISKIRI Kui sirvite meie lehel, olete ehk märganud uudiskirja boxi. Selleks, et saada osa headest pakkumistest ning sooduskoodidest, lisage enda e-mail sinna boxi.

 

Pildiotsingu black rose icon tulemus MEIE TOOTED Kust on pärit meie imeline valik? Oleme selekteerinud üle maailma parimad tooted ning pärinevad need nii Aasiast, Austraaliast kui ka Inglismaalt. Kõik tooted on kohandatud EUR suurustele (XS 34, S 36, M 38, L 40, XL 42, XXL 44).

Kui on veel küsimusi ja ettepanekuid, saatke meile e-mail: info@bianca.ee.

Sulge
Sulge
Logi sisse
Sulge
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.Valuuta