Abi

Selleks, et Teie ostuprotsess oleks mugav ja lihtne, märgime siia Teile juhised, kuidas oleks kiireim viis šhopata meiega.

    TOODETE VALIMINE Olles meie toodete menüüs, saate valida endale meelepärase toote, uurida pilte, lugeda lisainfot, valida värvust ja suurust vastavalt meie suurustabelile, mille oleme kohandanud Euroopa suurustele. Valides sobiva variatsiooni, pange toode ostukorvi (soovikorral wishlisti ehk soovide listi), peale seda suunatakse Teid ostukorvi. Valiku kinnitamisel vajutage nii suuruse kui ka värvi täpile.

    ERINEVAD SUURUSED ÜHES MUDELIS Kahjuks ei saa meil kombineerida suuruseid. Selleks, et olla kindel sobivuses, jälgide tootepiltidel pesu reguleerimisi kohti. Paljud püksikud ja sukahoidjad on reguleeritavad. Kui olete rinnakas ning olete kahe rinnakorvi suuruse vahel, valige suurem.

    OSTUKORV Oleme proovinud teha lihtsaima ostukorvi, mis oleks kiire ja kõikidele arusaadav. Soovikorral saate end siin punktis koheselt ka kliendiks registreerida. Lisades enda andmed (aadressi, pakiautomaadi, telefoni) piiluge kiirelt üle, kas Teie ostukorv vastab Teie soovitule. Seejärel valige tarnemeetod.

    TARNEVIIS Meie kasutame kiiremaiks tarneks OMNIVA ja DPD, mis maksab 2.00€ – 3.00€. Oleme truud OMNIVA ja DPD tarneteenuse kasutajad selle turvalise ja kiire teeninduse tõttu. Teie pakk on alati hoitud ning kadumise puhul pakume 100% kompensatsiooni.

    KUHU SAADAME? Saadame pakke nii Eesti kui ka Soome piires. Soome saatmisel kasutame SmartPOST pakiteenust 8.99€.

    MAKSMINE Kasutame turvalist Montonio keskkonda, kus saab valida mitme erineva suurpanga vahel. Valides enda kodupanga, juhatab see Teid Teile tuntud viisil makset sooritama. Lisaks on valikus ka kaardimakse, Apple Pay ja Google Pay. Peale makse sooritamist vajutage “Tagasi kaupmehe juurde” ning siis on Teie tellimus kinnitatud.

    TELLIMUSE ÜLEVAADE Parim viis, kuidas enda tellimusel silma peal hoida, on registreerida konto ning olla meie klient. Nii saate alati vaadata enda toodete listi ja tellimuste staatusi.

    EMAILID Peale tellimust saate endale teavitava e-maili, kus on kirjas kõik vajalik Teie tellimuse kohta. Hoidke kõik e-mailid kuni paki kättesaamiseni alles, et Teil oleks kogu informatsioon oma tellimuse kohta olemas, juhul kui on soov pakk tagastada või lisaküsimusi esitada.

    PAKI KÄTTESAAMINE Pakume kiiret tarnet 2-7 tööpäeva eelnevalt toodud tarneviiside kaudu. Uue kauba päevadel või allahindlus kampaaniate ajal võib tarne olla kuni 14 tööpäeva. Töötame usinasti, kuid vahel on pakkide kogus oodatust suurem. Mystery BOXidele kehtib teine tarneaeg! Vt alt.

    TAGASTUS Juhul, kui Te saite defektse toote, andke meile taganemissoovist teada 14 päeva jooksul e-maili teel info@bianca.ee. Toote vahetame ümber terve vastu või selle olemasolu puudumisel teise mudeli vastu. Lisainfo müügitingimustes.

    TOODETE ÜMBERVAHETAMINE Kui saite toote, mis jäi Teile suureks või väikeseks, on Teil võimalus see ära vahetada teise suuruse või mudeli vastu. Selleks saatke meile kiri info@bianca.ee. Toode peab olema originaalpakendis, koos siltidega. Vahetusprotsess võib võtta kui 14 päeva.

    UUDISKIRI Kui sirvite meie lehel, olete ehk märganud uudiskirja boxi. Selleks, et saada osa headest pakkumistest ning sooduskoodidest, lisage enda e-mail sinna boxi.

    MEIE TOOTED Kust on pärit meie imeline valik? Oleme selekteerinud üle maailma parimad tooted ning pärinevad need nii Aasiast, Austraaliast kui ka Inglismaalt. Kõik tooted on kohandatud EUR suurustele (XS 34, S 36, M 38, L 40, XL 42, XXL 44).

    MYSTERY BOX Meie Mystery BOXis sisalduvad kvaliteetsed ja kaunid BIANCA kollektsiooni tooted, mis on kokkupandud meie toote stilisti silmade järgi. Mystery BOXe saab tellida iga kuu 12ndani, pakid saabuvad klientideni alates 16s kuupäev kuni kuulõpp. BOXide saabumisel konkreetseid kuupäevi ei anta – jõuavad tellitud kuu jooksul.

Kui on veel küsimusi ja ettepanekuid, saatke meile e-mail: info@bianca.ee.

Sulge
Sulge
Logi sisse
Sulge
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.Valuuta