Meist

BIANCA e-pood on loodud eesmärgiga tuua naistele enesekindlust läbi kauni pesu. Panna selga pesu, mis rõhutab kauneid kehakumerusi on kui pai Sulle endale.

BIANCA sai alguse suurest soovist tuua Eesti turule midagi teistsugust. Meie pesud ei ole just kõige tagasihoidlikumad, kuigi vahel peame tugevalt enda isiklikke eelistusi alla suruma, sest Eesti naine veel nii väga julge ei ole katsetamaks kõike (samas meie Naughty rakmete kollektsioon on vist eestlaste nurjatu saladus.. and it´s a good one, sest see kollektsioon müüb end paari päevaga laost tühjaks!). BIANCAt iseloomustabki ehk kõige rohkem tasakaal – üks osa meie valikust on õrn ja armas, teine pool aga tulvil chokereid ja rakmeid ning rawr-effekti.

BIANCA pakub naistele limiteeritud laokoguses tooteid – kõik selleks, et säiliks iga toote unikaalsus ehk meile on oluline, et meie kliendid saaksid pesu või bikiinid, mida igalühel ei ole. Tooted on inspireeritud või on lausa samast laost, kust pärit välismaiste populaarsete e-poodide tooted. Tellime tooteid nii Aasiast, Ameerikast kui ka UK-st.

Kõik BIANCA tellimused lähevad teele erilises pakendis – alla 40.99€ tellimused pakitakse valgesse karpi koos roosa hoiukotiga, üle 40.99€ tellimused pakitakse kuldsete detailidega karpi, lisaks käsitööna valminud siidine roosakas pesukott, mida saab hiljem kasutada mitmeotstarbeliselt reisil, hoiustamisel jms. Iga pakiga kaasa luuletusega kaart. Ideaalne kink endale või kallimale.

BIANCA sotsiaalmeedia ning bränding on meile väga oluline. Meie Instagram on tuntud tsitaatide ning stiilipuhtuse pärast.. ja meie uudiskirjad! U have to subscribe ASAP!

BIANCA.EE e-poodi haldab ettevõte HOUSE OF BUNNIES OÜ.

Sulge
Sulge
Logi sisse
Sulge
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.Valuuta