Meist

BIANCA pesupood on loodud eesmärgiga tuua naistele enesekindlust läbi kauni pesu. Panna selga pesu, mis rõhutab kauneid kehakumerusi on kui pai Sulle endale. Lisaks sellele, et saad kauni pesu, saad ka meie brändi abil armsa ostukogemuse endale või kellegile, kellele Sa BIANCAst kingituse teed. Oleme väga hoolikalt valinud BIANCA tootevalikut ning lubame vaid parimaid ja stiilseimaid kollektsioone.

KUST ON PÄRIT MEIE TOOTED?

Meie tooted on inspireeritud või on lausa samast laost, kust on pärit välismaiste populaarsete e-poodide tooted. Tellime tooteid nii Aasiast, Ameerikast kui ka UK-st. Kõik meie tooted läbivad kvaliteedi kontrolli enne müüki panemist ning ka enne väljasaatmist.

VASTUTUSTUNDLIK KÄITUMINE

Kuna BIANCA e-poe tootevalik on pidevalt uuenev, tähendab see palju plastmassist pakendeid ning pappkastide kasutamist. Oleme sellele juba ettevõtte algusest suurt rõhku pannud, et kogu meie poolt kasutatud pakendid leiaksid tee taaskasutusse ning kogumispunktidesse. Meile on väga oluline, et meie suure kaubavoolu tõttu jätaksime keskkonnale väiksema jälje ning oleme usinalt seda põhimõtet jälginud.

KONTAKT

BIANCA.EE e-poodi haldab ettevõte HOUSE OF BUNNIES OÜ. Kui Teil on meile küsimusi, ettepanekuid või koostööpakkumisi, ootame neid e-mailile info@bianca.ee.

 

Sulge
Sulge
Logi sisse
Sulge
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.Valuuta