Müügitingimused

1. Üldtingimused

1.1. Müügitingimused kehtivad Bianca.ee veebipoe Klientide (edaspidi Klient) ja HOUSE OF BUNNIES OÜ (edaspidi Bianca.ee) vahel kaupade ostmisel-müümisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

1.2. Bianca.ee kasutajaks registreerides ja/või toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

1.3. Bianca.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Bianca.ee veebilehel.

1.4 Bianca.ee is only meant for Estonian, Latvian and Finnish customers. We are protected from other countries by geo-block.

2. Ostu-müügi lepingu jõustumine

2.1. Klient ostab ja Bianca.ee müüb veebipoes pakutavaid tooteid.

2.2. Kliendi ja Bianca.ee vahel jõustub ostu-müügi leping alates: • Tasumisele kuuluva summa laekumisest HOUSE OF BUNNIES OÜ arvelduskontole juhul kui tasutakse pangalingi (Montonio) vahendusel. • Tellimuse vormistamisest juhul kui Kliendiga on kokku lepitud maksetähtaeg ja tasutakse arve alusel.

2.3. Bianca.ee veebipoes tellimust vormistades või maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

3. Hinnad

3.1. Kõik bianca.ee veebipoes olevad hinnad on eurodes. Hinnad sisaldavad käibemaksu. KMKR kood on EE102547982.

3.2. Bianca.ee jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli märgitud ostukorvis tellimuse vormistamise hetkel.

3.3 Bianca.ee e-poe kauba lõpphinnas sisaldub BIANCA eripakendite, koti ja lisadetailide tasu.

4. Ostuprotsess ja tellimuse eest tasumine

4.1 Bianca.ee e-poes ostlemiseks tuleb kliendil valida sobivad tooted ostukorvi, vajadusel logida sisse või registreerida end kliendiks. Ostukorvis tuleb lisada enda andmed ja kättetoimetamise jaoks vajalik informatsioon.

4.2 Kui klient on tellimuses esitanud korrektsed andmed, saab valida postiteenuse kui ka makseviisi.

4.3. Kliendid saavad tasumiseks valida endale sobiva makseviisi Swedbank, SEB Pank ja Nordea Pank pangalingi või krediitkaardi näol, mida pakub Montonio platvorm. Klient tasub 100% tellimuse summast tellimuse kinnitamiseks.

4.4 Peale tellimuse arve maksmist saadetakse kliendile informatsiivsed e-mailid. Lisainfo ostuprotsessi kohta leiate SIIT!

4.5 E-poest ostetud kinkekaardise kehtivusaeg on 5 kuud. BIANCAl on õigus küsida tellimuse numbrit, et kontrollida kehtivusaega.

5. Tarnetingimused

5.1. Peale ostu-müügi lepingu jõustumist edastab bianca.ee Kliendile tellimuse kinnituse ning jälgimiskoodi, kui pakk on suunatud väljasaatmisele.

5.2. Kaup tarnitakse tellimuse vormistamisel märgitud aadressile/pakiautomaati või kulleriga kliendi aadressile.

5.3. Bianca.ee ei vastuta Toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui Toode on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Bianca.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

5.4. Bianca.ee ei vastuta toodete kohale toimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

5.5. Kliendil on õigus nõuda transpordi käigus kahjustada saanud kauba asendamist või hinna korrigeerimist. Vigastada saanud kaubaks ei loeta tootepakendit.

5.6. Kauba eest tasutud summa tagastatakse Kliendile, kui asendamine osutub võimatuks.

5.7 Bianca.ee kasutab OMNIVA ja DPD (2.00€) pakiautomaate.

5.8 Uue kauba päevadel või sotsiaalmeedia kampaaniate ajal võib tarneaeg olla kuni 14 tööpäeva, teistel aegadel 2-7 tööpäeva. Pikemate tarnete puhul saab klient teavituse ning avalikult ka meie sotsiaalmeediatest (Facebook, Instagram).

5.9 Bianca.ee Mystery BOXid jõuavad klientideni alates iga kuu 13s kuupäev kuni kuu lõpuni. Saadame välja kuupäevade järjestuses.

6. Tagastamisõigus

6.1. Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on Kliendil õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

6.1.1 Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt aluspesu, ujumis- ja päevitusriided, sukad-sokid) 14-päevane taganemisõigus ei kehti.

6.1.2 Tagastatav kaup peab jõudma Kliendilt tagasi müüja juurde seadusega ettenähtud14 päeva sees.

6.1.3 Ostetud kinkekaarte ei saa tagastada ega tühistada.

6.1.4 Töötluses olevaid tellimusi tühistada ei ole võimalik. Taganemise õigus hakkab kehtima peale kauba kättesaamist.

6.2. Vastavalt VÕS §-le 53 lg 4 ei kohaldu VÕS § 56 kaupadele, mis on valmistatud, arvestades Kliendi isiklikke vajadusi; toodetele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt pesu ja bikiinid).

6.3. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis turvaliselt pakendatuna nii, et brändinimega karp ei saa vigastada.

6.4. Kauba tagastamis- ja vahetuskulud kannab klient (maks. 10€, VÕS §194 lg 4), välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

6.5. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@bianca.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama järgmist informatsiooni: Kliendi nimi, tellimuse number, toote defekti kirjeldus.

6.6. Kui Klient lepingust taganeb, tagastatakse talle tema poolt tasutu viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul paki jõudmisest Bianca.ee-ni.

6.7. Klient peab kaubad tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul tellimuse kättesaamise hetkest.

6.8 Bianca.ee-l on õigus dedukteerida kahjustatud BIANCA karpide tasu tagastussummast. BIANCA brändiga karp ei liigitu transpordivahendi alla.

6.9 BIANCA Mystery BOX tooteid saab vahetada 5 päeva jooksul. Tagastus- ja vahetusprotsess võib võtta kuni 14 päeva.

6.10 BIANCA Mystery BOXi sisu võidakse asendada teise mudeliga, kui minimaalselt 3 mudelit on väljamüüdud. Üle 3 mudeli vahetuse, teavitatakse klienti muudatustest ja kliendil on õigus loobuda tellimusest.

7. Pretensioonide esitamise kord

7.1. Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus pretensioone esitada kahe aasta jooksul tootel ilmnenud lepingutingimuste mittevastavuse eest alates kauba kättesaamisest, sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.

7.2. Toote defekti ilmnemisel, kohustub Klient teavitama Bianca.ee-d probleemist e-posti aadressil info@bianca.ee ning esitama järgmise informatsiooni: Kliendi nimi, tellimuse number, toote nimi ja toote puudus. Vastav avaldus peab olema saadetud mitte hiljem kui kahe kuu jooksul peale defekti avastamist.

7.3. Bianca.ee ei vastuta: • Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest • defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel • toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral

7.4. Puudusega kauba korral on õigus nõuda kauplejalt esmalt asja tasuta parandamist või selle asendamist uue kaubaga. See, kumb variant on sobivam, lepitakse poolte vahel kokku, kuid reeglina valib kaupleja ise, kas ta asendab tootmisveaga kauba uue kaubaga või siis parandab selle. Kauplejalt võib nõuda näiteks ostuhinna alandamist või lepingu lõpetada ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui

  • müüjal ei ole võimalik kaupa parandada või asendada või
  • kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub või
  • müüja ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud.

8. Vastutus ja vääramatud jõud

8.1. Bianca.ee vastutab Kliendi ees ja Klient vastutab Bianca.ee ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2. Bianca.ee ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohale toomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Bianca.ee ei saanud mõjutada ette näha.

9. Privaatsus

9.1. Bianca.ee veebilehe kasutamisega annab Klient selge ja teadliku nõusoleku Bianca.ee-le enda isikuandmete töötlemiseks.

9.2. Bianca.ee kasutab Kliendi esitatud informatsiooni ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks ja ei avalda neid kolmandatele osapooltele.

9.3. Bianca.ee-l on õigus kasutada Kliendi isikuandmeid uudiskirja ja reklaamisõnumite edastamiseks.

9.4 Lisainfo privaatsuspoliitika kohta leiate SIIT!

10. Muud tingimused

10.1. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada läbirääkimistega, on pooltel õigus pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ametisse või kohtusse.

10.2. Bianca.ee veebipoel on õigus blokeerida klientide e-maile, kelle (ostu)käitumist on hinnatud kui riskantne.

10.3. Kõikidele lisaküsimustele saab vastuse e-maili info@bianca.ee kaudu.

Sulge
Sulge
Logi sisse
Sulge
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.Valuuta