Tagastus

Kui Teile ei sobinud mõni meie toode, on Teil võimalus tellimus tagastada ja ümbervahetada 14 päeva jooksul peale paki kättesaamist. Kõik tagastus/vahetus toimingud käivad läbi e-maili info@bianca.ee. Läbi sotsiaalmeedia kontode me tellimustega seotud toiminguid ei tee.

    MILLIST TOODET SAAB TAGASTADA? Selleks, et Teie tellimus oleks tagastamiseks kõlbulik peate veenduma, et Te ei ole toote proovimise/vaatamise käigus tootele tekitanud lisa kahjustust (määrdumine, katki tegemine, venitamine jms). Tagastada saab defektseid tooteid, mille vahetame ümber terve vastu või selle olemasolu puudumisel teise mudeli vastu (soovikorral saame anda ka kinkekaardi, mida saab kasutada tellimuse summa suuruses). Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt aluspesu, ujumis- ja päevitusriided, sukad-sokid) 14-päevane taganemisõigus ei kehti.

    MIS AJA JOOKSUL SAAB TAGASTADA? Kui toode on defektne, saate paki meile tagasi saata 14 päeva jooksul peale paki kättesaamist.

    KUIDAS TAGASTADA? Kui olete saanud defektse toote, saatke meile avaldus (nimi, tellimuse number, kirjeldus murest/taganemisest) info@bianca.ee kuni 14 päeva jooksul ning vastame Teile 1-2 tööpäeva jooksul. Lisa enda e-maili ka pildid defektist, et saame juba hakata analüüsima antud defekti. Vastuses e-mailis saadame Teile juhised, kuhu pakk saata. BIANCA brändinguga karp koos tootega peab meieni jõudma 14 päeva jooksul suletud, kinnises ja turvaliselt pakendatud olenemata toote seisundist koos juurde kuuluvate detailidega.

    MIS SAAB PEALE TAGASTUST? Kui olete meile e-maili saatnud, vastame Teile ülaltoodud aja jooksul. Kui me oleme toote kätte saanud, vaatame ka meie toote üle ning anname otsusest teada Teile e-maili teel.  Kui defekt on kindlaks tehtud, saadame asendustoote ; edastame kinkekaardi kupongi või teeme rahatagastuse.

    MIKS EI SAA TAGASTADA PESU, MIS ON SUUR/VÄIKE VÕI LIHTSALT EI SOBI SELGA? Arvatavasti mitte keegi, kes tellib endale sekspesu või bikiine, ei soovi saada toodet, mida on proovinud keegi teine enda paljal nahal (kliendil võis olla peal kreem, mustus jms, peale mida peaks toode läbima puhastuse aga..). Meie tooted tulevad otse kinnisest ümbrisest meie enda BIANCA karpidesse või kilekottidesse, kus see liigub otse Teieni suletuna. Igasugune toote pesemine k.a desinfitseerimine tähendab, et toode ei ole enam uus ja seda on mingitmoodi töödeldud ehk on kaotanud enda värskuse. Defektiga tooted lähevad arvelt maha ning need enam müüki ei tule. Kui Te soovite abi suuruse valimisel, oleme Teile nii sotsiaalmeedia kui ka e-maili teel olemas, et aidata valida suurust. Meie otsus kaitsa tooteid ja pakkuda klientidele vaid värskeid tooteid, on toetatud Tarbikaitseseadusega ( VÕS §-le 53 lg 4 ei kohaldu VÕS § 56 kaupadele, mis on valmistatud, arvestades Kliendi isiklikke vajadusi; toodetele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt pesu ja bikiinid).

    TOODETE ÜMBERVAHETAMINE Kui Te saite toote, mis Teile väga meeldib, kuid on suur/väike, on Teil võimalus see ümbervahetada. Postikulud jäävad kliendi kanda. Selleks, et Teie toode oleks sobilik ümbervahetamiseks, peate alles hoidma originaalpakendi ning sildid peavad olema toodete küljes alles. Palun proovige enda tooteid enda aluspesu peal. Saatke meile e-mail info@bianca.ee koos enda murega ning aitame Teid toote ümbervahetamisega. Toodete ümbervahetamise protsess võib võtta aega kuni 14 päeva.

    MYSTERY BOX Kui Teie Mystery Boxi suurus jäi liiga väike/suur, saate selle ümbervahetada 5 tööpäeva jooksul. Vahetuseks peab olema alles kaart ja originaalpakend. Võtame vahetusavaldusi vastu vaid läbi e-maili kaudu info@bianca.ee. Kehasuka mystery box ei kuulu vahetamisele.

    Ostetud kinkekaarte ei saa tagastada ega tühistada.

Sulge
Sulge
Logi sisse
Sulge
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.Valuuta