Tagastus

Kui Teile ei sobinud mõni meie toode, on Teil võimalus tellimus tagastada 14 päeva jooksul peale paki kättesaamist.

Pildiotsingu black rose icon tulemusMILLIST TOODET SAAB TAGASTADA? Selleks, et Teie tellimus oleks tagastamiseks kõlbulik peate veenduma, et Te ei ole toote proovimise/vaatamise käigus tootele tekitanud lisa kahjustust (määrdumine, katki tegemine, venitamine jms). Tagastada saab vaid defektseid tooteid. Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt aluspesu, ujumis- ja päevitusriided, sukad-sokid) 14-päevane taganemisõigus ei kehti.

Pildiotsingu black rose icon tulemus
MIS AJA JOOKSUL SAAB TAGASTADA?
Kui toode on defektne, saate paki meile tagasi saata 14 päeva jooksul peale paki kättesaamist.

 

Pildiotsingu black rose icon tulemusKUIDAS TAGASTADA? Kui olete saanud defektse toote, kirjutage meile info@bianca.ee kuni 14 päeva jooksul ning vastame Teile 1-2 tööpäeva jooksul. Lisa enda e-maili ka pildid defektist, et saame juba hakata analüüsima antud defekti. Vastuses e-mailis saadame Teile juhised, kuhu pakk saata. Tagastuspakk peab meieni jõudma 14 päeva jooksul suletud kinnises ja turvalises pakendis olenemata toote seisundist.

 

Pildiotsingu black rose icon tulemusMIS SAAB PEALE TAGASTUST? Kui olete meile e-maili saatnud, vastame Teile ülaltoodud aja jooksul. Kui me oleme toote kätte saanud, vaatame ka meie toote üle ning anname otsusest teada Teile e-maili teel. Kui toode on tõesti defektne tagastame Teile raha kuni 14 päeva jooksul samale kontole, kust meile raha tuli.