Tagastus

Kui Teile ei sobinud mõni meie toode, on Teil võimalus tellimus tagastada ja ümbervahetada 14 päeva jooksul peale paki kättesaamist.

Pildiotsingu black rose icon tulemusMILLIST TOODET SAAB TAGASTADA? Selleks, et Teie tellimus oleks tagastamiseks kõlbulik peate veenduma, et Te ei ole toote proovimise/vaatamise käigus tootele tekitanud lisa kahjustust (määrdumine, katki tegemine, venitamine jms). Tagastada saab vaid defektseid tooteid (nt katkine pael, üle 1 cm hargnev õmblusdefekt jms) mille vahetame ümber terve vastu või selle olemasolu puudumisel teise mudeli vastu (soovikorral saame anda ka kinkekaardi, mida saab kasutada tellimuse summa suuruses). Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt aluspesu, ujumis- ja päevitusriided, sukad-sokid) 14-päevane taganemisõigus ei kehti.

Pildiotsingu black rose icon tulemus
MIS AJA JOOKSUL SAAB TAGASTADA?
Kui toode on defektne, saate paki meile tagasi saata 14 päeva jooksul peale paki kättesaamist.

Pildiotsingu black rose icon tulemusKUIDAS TAGASTADA? Kui olete saanud defektse toote, kirjutage meile info@bianca.ee kuni 14 päeva jooksul ning vastame Teile 1-2 tööpäeva jooksul. Lisa enda e-maili ka pildid defektist, et saame juba hakata analüüsima antud defekti. Vastuses e-mailis saadame Teile juhised, kuhu pakk saata. Tagastuspakk peab meieni jõudma 14 päeva jooksul suletud kinnises ja turvalises pakendis olenemata toote seisundist.

Pildiotsingu black rose icon tulemusMIS SAAB PEALE TAGASTUST? Kui olete meile e-maili saatnud, vastame Teile ülaltoodud aja jooksul. Kui me oleme toote kätte saanud, vaatame ka meie toote üle ning anname otsusest teada Teile e-maili teel.  Kui defekt on kindlaks tehtud, saadame asendustoote ; edastame kinkekaardi kupongi või teeme rahatagastuse.

Pildiotsingu black rose icon tulemusMIKS EI SAA TAGASTADA PESU, MIS ON SUUR/VÄIKE VÕI LIHTSALT EI SOBI SELGA? Arvatavasti mitte keegi, kes tellib endale sekspesu või bikiine, ei soovi saada toodet, mida on proovinud keegi teine enda paljal nahal (kliendil võis olla peal kreem, mustus jms, peale mida peaks toode läbima puhastuse aga..). Meie tooted tulevad otse kinnisest ümbrisest meie enda BIANCA pesu kottidesse, kus see liigub otse Teieni suletuna. Igasugune toote pesemine k.a desinfitseerimine tähendab, et toode ei ole enam uus ja seda on mingitmoodi töödeldud ehk on kaotanud enda värskuse. Defektiga tooted lähevad arvelt maha ning need enam müüki ei tule. Kui Te soovite abi suuruse valimisel, oleme Teile nii sotsiaalmeedia kui ka e-maili teel olemas, et aidata valida suurust. Meie otsus kaitsa tooteid ja pakkuda klientidele vaid värskeid tooteid, on toetatud Tarbikaitseseadusega ( VÕS §-le 53 lg 4 ei kohaldu VÕS § 56 kaupadele, mis on valmistatud, arvestades Kliendi isiklikke vajadusi; toodetele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt pesu ja bikiinid).)

Sulge
Sulge
Logi sisse
Sulge
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.Valuuta