Partnerlusprogramm

Kas armastad meie brändi BIANCAt ja soovid teenida lisatulu? Meie partnerlusprogramm nimega BIANCA BUNNIES on loodud naistele, kellele meeldib turundus ja BIANCA bränd. Lihtne ja loov viis teenida tulu!

Mis on partnerlusprogramm?

Registreerides end meie partneriks saate ligi meie GOAFFPRO süsteemis loodud programmile, mille kaudu hakkate teenima iga ostu pealt %. Mida rohkem reklaamid ja kliente tood, seda suurem on väljamakse. Programmi leiate SIIT! Programmis näete enda unikaalset linki, mida saate iga toote kohta ka eraldi luua; tehtud tellimusi Teie lingiga; enda teenistust; muuta enda suunamislingi nime jpm.

Mis on tingimused osalemaks programmis?

Programmi ootame Instagramis/Tiktokis tegutsevaid naisi, kelle eesmärk on teenida meie kauni brändiga koos endale tulu. Tingimused, kuidas Te hakkate meie brändi reklaamima, loote aga Teie – turundama peab BIANCA brändi muidugi positiivselt, jagama tooteid ja ka enda linki, mille kaudu lisaraha teenida. Väljamakseid tehakse iganädalaselt ülekandega. Kui olete väga edukas, muutub tavapärane 10% tulu suuremaks.

Link programmile SIIT

Kontakt: info@bianca.ee

Sulge
Sulge
Logi sisse
Sulge
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.Valuuta